• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga global *město*

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem naučit bránit se každého a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.

  První třída a pro děti a třída pro dospělé začala v Košťálově v roce 2016. Aktuálně zde probíhá výuka dětí a mladých a juniorů teenagerů. Třídu pro dospělé jsme přesunuli do nedalekých Semil. Zároveň jsme vytvořili prostor pro soukromou a firemní klientelu (soukromé lekce, team buldingy, rozvojová skupina leadershipu a Krav Maga). ​Dále působíme v Turnově, Liberci a Semilech a počet členů je přes 200.

  Více informací naleznete ZDE.

  otázky a odpovědi

  Civilní forma systému Krav Maga je přizpůsobena tomu, aby ji byli schopni trénovat a také samozřejmě použít obyčejní lidé různých fyzických dispozic, jakéhokoliv věku, mladí i staří, muži i ženy.
  www.kravmagasystem.cz

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  Ženy, muži, děti, senioři, zkrátka každý z nás nehledě na věk ani jakékoli fyzické predispozice. Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej dokázal použít kdokoli a kdykoli. Naučíme vás správně využívat dynamiku a sílu protivníka, takže se budete schopni ubránit i fyzicky mnohem silnějším jedincům.

  jak mohu začít trénovat?

  TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL KOŠŤÁLOV, KOŠŤÁLOV 180, KOŠŤÁLOV

  pondělí 16:00 - 16:45 - děti a mladí - 4.1.1.
  pondělí 17:00 - 18:00 - junioři a teenageři - 4.1.2.

  Registrace zDE